O nás

Rozhodly jsme se, že nebudeme dělat navoněná a zdobená mýdla bez obsahu, ale mýdla, která jsou důležitá svým obsahem. To jsou naše bylinná mýdla. Dále Vám chceme nabídnout mýdla pemzová, kožní bylinné pomády, pemzové a masážní tuky.

Naše bylinná mýdla a výrobky děláme ručně v menších sériích a to nám umožňuje vyrábět produkty v maximální kvalitě, zcela přírodně bez chemických přídavků. Ve všech recepturách, jsou vysoce kvalitní přírodní oleje.  Účinky našich bylinných mýdel a produktů jsou vyzkoušené. Nabízíme vám produkty, které jsou samozřejmě prověřené nejen mnoha spokojenými zákazníky, ale též  ve Státním zdravotním ústavu v Praze  ,kde  bylo provedeno posouzení bezpečnosti kosmetického přípravku.Testy prokázaly jejich vysokou kvalitu a přírodní sílu bylinek, z nichž jsou naše produkty vytvářeny. Naše výrobky dají Vaší pokožce jemnou čistotu a výživu.

Сонн

Naše bylinná mýdla a produkty vyrábíme v malé chaloupce, která stojí v malebné obci Janov u Hřenska. Všude kolem, nás obklopuje krásná příroda Českého Švýcarska, které je pro svou krásu a čistotu od roku 2000 označeno nejvyšším stupněm ochrany - národní park.

V dobách dávných v 19. století, byla tato oblast vyhlášena svou léčbou respiračních onemocnění, neboť byla považována za vzdušné lázně.